TÜRKÇE  RUSSIA  ENGLISH
Bugün
 

Beklentilerinizin üzerindeki hizmet için, yüklemeden boşaltmaya kadar bize sadece adres vermeniz yeterli olacaktır. Bolu Merkez, İstanbul ve Moskova şubelerimizle daima hizmetinizdeyiz.

Firmanın, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Kazakistan, Yunanistan başta olmak üzere, Avrupa ve Orta Doğunun birçok ülkesine adresten-adrese komple taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Bizlere verilen adresle malınızı yerinde biliniz. Sorumluluk sahibi firmamız ; aldığı her işin üstesinden gelmesini bilmiş; ihracatçılarımıza ve ithalatçılarımıza büyük hizmetleri olmuştur. Bizimle ayda 1-2 araç mal satarak işe başlayan müşterilerimiz de büyümüş ve aylık 40 -50 araçlık kapasitelere ulaşmışlardır. Müşterileriyle birlikte büyüyen, müşterileriyle birlikte geleceğe yürüyen firmamızın amacı hizmet kalitesini daha da yukarılara taşımaktır..

Firmamız taşımalarında sizlere daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için çeşitli kara yolu güzergahları dışında RO/RO servislerinden de yararlanmaktadır. Bu nedenle Samsun – Novorossiysk, Zonguldak – Jevpatorija, Zonguldak & Skadovsk, Pendik-Ambarlı ve Çeşme’den – Trieste (IT) RO/RO hatlarını da kullanmaktadır.
Copyright © 2007, TRANS14 ULUSLARARASI NAKLİYAT TURİZM VE TİC.LTD.ŞTİ.
Edit By Hostcu.com