TÜRKÇE  RUSSIA  ENGLISH
Bugün
 

1995 Yılında faaliyete geçen TRANS 14 Uluslararası Nakliyat Turizm ve Tic. Ltd. Şti. firmamızın Merkezi Bolu’da olup Ulaştırma Bakanlığı C2 ve K1 yetki Belgesleri ile uluslar arası ve yurt içi taşıma yapmaktadır. Ayrıca İstanbul ve Moskova’da Şubelerimiz bulunmaktadır.

İlkemiz süratli, zamanında ve sağlıklı hizmettir. Hizmetimizin kalitesini belirleyen en önemli unsur zaman ve güvendir.

Firmamızın çalışma parkuru Rusya Federasyonu, Ukrayna, Yunanistan, Belarus ve Kazakistan’dır.

Beklentilerinizin üzerindeki hizmet için, yüklemeden boşaltmaya kadar bize sadece adres vermeniz yeterli olacaktır. Bolu Merkez, İstanbul ve Moskova şubelerimizle daima hizmetinizdeyiz.


10 yılı aşkın bir süredenberi Rusya ve BDT ülkelerine taşımacılık yapan ve bu güzergahta tenteli kuru yük taşımacılığı alanında uzmanşan kadrosuyla, taşıma, gümrükleme ve nakliye hizmeti veren firmamız " TRANS14 ULUSLAR ARASI NAK.LTD.ŞTİ." ünvanıyla sorunsuz taşımacılıkta İhracatçı ve İthalatçılarımızın emrindedir.

Müşterisini daima koruyan, olaylara önce müşteri, önce hizmet açısından bakan firma, bu anlayışının semeresini toplamış ve 14 adet eski model araçlarla hizmete başladığı filosunu yenileyerek ; Bugün 54 adet yeni model aracıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmanın merkezi Bolu'da olması, sadece bir ayrıntı olup; İstanbul ve Moskova büroları her türlü taşımacılık ve gümrükleme hizmetleriyle müşterisinin hizmetindedir.

Firmanın çalışma güzergahı :
Rusya federasyonu
Ukrayna
Kazakistan
Yunanistan
Avrupa
BDT,Orta Asya Ve Balkan Ülkeleri

İlerlemeyi, bizi şikayet edenlere borçluyuz. Memnun insanlar hiçbir değişiklik istemezler.
H.G. Wellsİlkemiz

Copyright © 2007, TRANS14 ULUSLARARASI NAKLİYAT TURİZM VE TİC.LTD.ŞTİ.
Edit By Hostcu.com